Serdar Ortaç 30 milyonluk evini çalışanlarına verdi

Koronavirüs nedeniyle konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşıyor. Serdar Ortaç, 30 milyon TL değerindeki evini çalışanlarına miras olarak bırakacağını söyledi. onların aileleri var.

Serdar Ortaç 30 milyonluk evini çalışanlarına verdi
19 Nisan 2020 - 18:41

Boşandığı eşine olan nafakasını bile ödeyemediğini söyleyen Serdar Ortaç, "Daha nafakayı ödeyemedim. Ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var.

Coronavirüs Türkiye'ye sıçramasıyla vatandaşların bir araya gelmesini önlemek için tüm etkinlikler iptal edildi. Bu süreçte konserleri iptal olan ve evi için aylık 120 bin TL kredi ödeyen Serdar Ortaç, ekonomik zorluklar yaşamaya başladı. Son durumu hakkında 2. Sayfa programına samimi itiraflarda bulunan Ortaç, vasiyetini de açıkladı.

"1 LİRA BİRİKİMİM YOK"

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok. Eskiden Büyükada'yı alacak kadar servetim vardı. Bir yerlere koyamayacak kadar, hayal edemezsin. Ne işe yarar o para? Güzel eserler bırakıp, güzel hayat yaşayıp ölmek lazım" dedi.

"AYLIK 400-500 TL GİDERİM VAR"

Borçlarından bahseden şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: "Sıkıntı çekince her şeyin farkına varıyorsun. Kredimi dün taksitlendirdim. İhtiyacım olmasa o taksitlendirmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu bilemeyecektim. Yine kazanacağım. Bu sefer neyi yapmamam gerektiğini bileceğim. 5 milyon kredi almıştım her ay 118 bin ödüyorum. Onunla bitmiyor ki... Aylık 400-500 bin giderim var."
"30 MİLYONLUK EVİMİ ÇALIŞANLARIMA BAĞIŞLAYACAĞIM"

İlk kez vasiyetinden bahseden Serdar Ortaç, sözlerine şöyle devam etti: "Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara... İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL... Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar."


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum